Mahalle Muhtarlarından Genel Müdür Çaparali’ye Ziyaret

Altınözü, Defne ve Yayladağı ilçemize bağlı mahallelerin muhtarları, Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Gerçekleştirilen nezaket ziyaretine Defne/Orhanlı, Yayladağı/Turfanda, Altınözü; Dokuzdal, Erbaşı, Kılıçtutan, Karbeyaz ve Dokuzdal mahalle muhtarlarının yanı sıra Altınözü Dokuzdal eski mahalle muhtarı da katılım gösterdi.

 

Geçmiş dönemde hizmet veren mahalle muhtarlarına teşekkür eden ve yeni dönemde seçilen mahalle muhtarlarına da başarılar dileyen Genel Müdür Çaparali, mahallelerdeki altyapı eksiklerini, problemlerini kısa sürede tespit etme ve çözme adına Hatay’ın tüm muhtarlarıyla bir araya geldiklerini hatırlattı.

 

Vatandaş odaklı hizmetlerin süreceğine dikkat çeken Çaparali, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde muhtarlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve tüm hemşehrilerimizi dikkate alarak duyarlı belediyecilik anlayışını ve hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Kendilerini ağırlamalarından dolayı Genel Müdür Çaparali’ye teşekkür eden mahalle muhtarları, Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde HATSU heyetinin önemli hizmetlere imza attıklarını ifade ederek, yürütülen çalışmalarda muhtarların ve vatandaşların görüşlerini ele almalarından memnuniyet ve mutluluk duyduklarını belirtti.

 

Altyapıdan üstyapıya kadar kentte yıllarca yapılmayan hizmetlerin yapıldığını aktaran muhtarlar, hizmette gösterilen hassasiyetten ötürü Başkan Savaş, Genel Müdür Çaparali ve tüm ekiplere teşekkür etti.Diğer Görseller