ALO
185
GÖRME
ENGELLİ

Arama Yap...

Genel Müdür Polat, Muhtarları Ağırladı

Geri Dön

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Muhammed İkbal Polat, vatandaşlar ile kurumlar arasında köprü görevi gören mahalle muhtarlarını ağırladı.

Yapılacak olan hizmetlerin daha kapsamlı ve ileriye yönelik olması adına Antakya ve Defne ilçesindeki farklı mahallelerin muhtarları ile bir araya gelen Genel Müdür Polat, mahallelerde yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

Mahalle muhtarlarının önerilerinin ve taleplerini dinleyerek notlar alan Genel Müdür Polat, Hatay’ın 15 ilçesindeki muhtarlarla istişare ve irtibat halinde olduklarını vurgulayarak, hizmet götürme noktasında muhtarlarımızı dikkate alarak koordineli şekilde çalıştıklarını ve hizmet hususunda her düşünceye önem verdiklerini ifade etti.

Hatay’ın muhtarlarına kulak vermeleri ve istişarelere önem vermelerinden dolayı Genel Müdür Polat ile HATSU heyetine teşekkür eden muhtarlar, yapılacak her hizmete destek vermede hazır olduklarını ifade ederek, mahallelerine yönelik talep ve temennilerini iletti.


Copyright © 2021 HATSU Genel Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır.