ALO
185
GÖRME
ENGELLİ

Arama Yap...

HBB Heyeti, Mahalle Muhtarlarını Tek Tek Dinledi

Geri Dön

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) heyeti, vatandaşlar ile kurumlar arasında köprü görevi gören mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunların çözümü ve taleplerin karşılanması üzerine istişareler gerçekleştirdi.

Yapılacak olan hizmetlerin daha kapsamlı ve ileriye yönelik olması için düzenlenen toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Milletvekili Mehmet Güzelmansur, HBB Genel Sekreteri Nihat Tazearslan, HATSU Genel Müdürü Muhammed İkbal Polat, Daire Başkanları ve mahalle muhtarları katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ulaşımdan altyapıya, çevre sağlığından sosyal-kültürel alana kadar yapılan ve yapılması planlanan hizmetler hakkında bilgiler aktarıldı.

Mahalle muhtarlarının önerilerini ve taleplerini tek tek dinleyerek notlar alan HBB heyeti, Hatay’ın 15 ilçesindeki muhtarlarla istişare ve irtibat halinde olduklarını vurgulayarak, hizmet götürme noktasında muhtarlarımızı dikkate alarak koordineli şekilde çalıştıklarını ve hizmette her düşünceye önem verdiklerini ifade etti.

Gerek halk ve gerekse mahalle muhtarları ile yapılan toplantıların problemleri çözme noktasında katkıda bulunduğuna vurgu yapan mahalle muhtarları, halkın sesi, kulağı olan mahalle muhtarlarına kulak vermelerinden ötürü en başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB heyetine ve tüm emekçilere teşekkür etti.


Copyright © 2021 HATSU Genel Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır.