ALO
185
GÖRME
ENGELLİ

Arama Yap...

HBB Genel Sekreteri Tazearslan ve Genel Müdür Polat, Belenli Muhtarlarla Buluştu

Geri Dön

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Genel Sekreteri Nihat Tazearslan, Hatay’a yapılacak hizmetlerin altyapısını oluşturmak adına muhtarlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Vatandaşlar ile kurumlar arasında hizmet köprüsü oluşturan mahalle muhtarları ile Belen ilçesinde bir araya gelen Tazearslan, il genelinde yapılacak olan hizmetler hakkında muhtarlara bilgiler verdi ve taleplerini dinledi.

Belen ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleşen toplantıya, HATSU Genel Müdürü Muhammed İkbal Polat, Muhtarlar Daire Başkanı Durmuş Yıldırım, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Murat Bayram, HBB yetkilileri ve Belenli muhtarlar katıldı.

Toplantıya katılan Belenli muhtarlar, ilçe genelinde yaşanan sorunlar hakkında HBB yetkililerini bilgilendirdi ve şimdiye kadar yapılan hizmetler adına HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.

TAZEASLAN, ASFALT, KÖPRÜ VE DURAK ÇALIŞMALARIMIZ OLACAK

Muhtarların taleplerini dinleyen HBB Genel Sekreteri Tazearslan, “HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile birlikte asfalt stratejimizi belirledik. Muhtarlar ile yaptığımız istişarelerde yol konusunda ilçelerin mustarip olduğunu gördük. Bu sene ağırlıklı olarak yol, köprü ve durak çalışmalarımız olacak. 400 adet durak çalışmamız olacak. 400 durak bedeli 20 milyon tl civarında, maliyetler yerinde durmuyor sürekli artış içerisinde. Altyapıya girdiğimiz noktalarda asfalt çalışmalarına ağırlık vereceğiz” dedi.

POLAT, GELECEĞE DAYALI HİZMETLER YAPTIK

İl genelinde HATSU tarafından önemli yatırımlar yapıldığına dikkat Çeken HATSU Genel Müdürü Polat ise, altyapı konusunda yapılan yatırımlar sonrasında asfalt çalışmalarının başladığını belirterek HATSU tarafından Hatay’a yapılan yatırımların maliyetleri hakkında muhtarları bilgilendirdi. Polat konuşmasının devamında yapılan hizmetlerin geleceğe dayalı olduğunu ve sorunların ortadan kalktığının altını çizdi.

Konuşmalar sonunda verimli bir buluşma olduğunu belirten muhtarlar ise, emeği geçen bütün yetkililere teşekkür ederek hizmetlerden dolayı belen halkı adına memnun olduklarını belirttiler.


Copyright © 2021 HATSU Genel Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır.