ALO
185
GÖRME
ENGELLİ

Arama Yap...

HATSU GENEL KURULUNUN İKİNCİ OTURUMU YAPILDI

Geri Dön

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) Genel Kurulu 2023 Kasım ayı olağan toplantısının ikinci oturumu Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda düzenlenen genel kurulda, Plan ve Bütçe komisyonuna havale edilen HATSU Genel Müdürlüğünün “2024 Yılına ait Performans Programı”, “2024 Yılı Gelir–Gider Bütçesi ve Bütçe Kararnamesi” oy birliği ile onaylandı.

Genel kurulun bir önceki birleşiminde Hukuk ve İçişleri komisyonuna havale edilen, HATSU Genel Müdürlüğüne ataması yapılan ancak tahsis edilen mevcut kadro derecesi açısından tıkanma meydana gelen 23 adet Mühendis ile 1 adet Avukat Kadrosu için Dolu Kadro değişikliği yapılması, HATSU Genel Müdürlüğü “Kuruluş ve Yönetimine Dair Teşkilat Yönetmeliği’nin 26/A Maddesinin (ğ) Fıkrasında” değişiklik yapılması ve HATSU Genel Müdürlüğü “Hukuk Müşavirliği Yönetmeliği’ de oy birliği ile onaylandı.

Genel Kurul, 2024 Mayıs ayı olağan toplantısının 09 Mayıs 2024 Perşembe günü saat 14.00’te yapılması yönünde karara bağlanmasıyla sona erdi.


Copyright © 2021 HATSU Genel Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır.