İlimiz genelinde 25-26 Kasım tarihlerinde etkili olan şiddetli yağışlar sonucu 50 ekip olmak üzere 145 personel ve 65 iş makinesi ile 516 adet arızaya müdahale ettik.
Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın riskli alanlardaki tahliyesi, kanal açma-çekim, yağmur suyu hattı ve mazgal temizliği, kanal tepmesi, deniz taşması gibi sorunlara karşı 15 ilçede 7/24 özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.
Hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.