İskenderun ilçemizde deniz suyunun taşması sonucu oluşan tahribatı giderme, yaraları sarma ve vatandaşlarımızın normal hayata dönüşünü hızlandırmak için tüm ekiplerimizle seferber durumdayız.
Bu kapsamda caddelerdeki suların tahliyesini daha hızlı sağlamak için terfi merkezinde arızalanan jet motor pompasını onardık ve muhtelif noktalardaki deşarj hatlarında da temizlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
HBB ve HATSU İskenderun'da Seferber
Geri Dön![](uploads/haberler/1701264386-WhatsApp Image 2023-11-29 at 12.09.50.jpeg)
![](uploads/haberler/1701264425-405216899_740169008145005_8293173581987886858_n (1).jpg)
![](uploads/haberler/1701264425-405896716_740168988145007_1709441784293085237_n (1).jpg)
![](uploads/haberler/1701264425-WhatsApp Image 2023-11-29 at 12.09.56 (1).jpeg)
![](uploads/haberler/1701264425-WhatsApp Image 2023-11-29 at 12.09.56.jpeg)
![](uploads/haberler/1701264425-WhatsApp Image 2023-11-29 at 12.09.55.jpeg)
![](uploads/haberler/1701264425-WhatsApp Image 2023-11-29 at 12.09.51.jpeg)
![](uploads/haberler/1701264425-WhatsApp Image 2023-11-29 at 12.09.50 (2).jpeg)
![](uploads/haberler/1701264425-WhatsApp Image 2023-11-29 at 12.09.50 (1).jpeg)
![](uploads/haberler/1701264425-WhatsApp Image 2023-11-29 at 12.09.48.jpeg)