Yeni yaşam alanlarında altyapı inşa çalışmalarımız devam ediyor.
Erzin ilçemize bağlı Gökdere Mahallesi\'nde kurulan yeni yaşam alanlarına suyu güçlü ve güvenli bir şekilde iletmek için 1000 metre içme suyu hattı inşası gerçekleştirdik.
Yeni yaşam alanlarında altyapı inşa çalışmalarımız devam ediyor.
Erzin ilçemize bağlı Gökdere Mahallesi\'nde kurulan yeni yaşam alanlarına suyu güçlü ve güvenli bir şekilde iletmek için 1000 metre içme suyu hattı inşası gerçekleştirdik.